Dlouhodobé rezervace: 792758849

INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÝ TRÉNINK

INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ TRÉNINKY LZ 

Je možnost se připravovat pod vedením LZ individuálním tréninkem, nebo si vytvořit vlastní skupinu několika hráčů. Spousta skupin zůstává tzv. "otevřená", takže se do ní můžete individuálně přidat. (Příklad: skupina 2 hráčů ročníku 2006 nabízí další dvě místa pro hráče 2005 - 2007, ke kterým se můžete přidat a podělit se tak o náklady) Informace o otevřených skupinách naleznete
v kalendáři. Můžete si zarezervovat jak trénink na ledě tak v off ice tělocvičně.

KEMPY A TURNAJE POŘÁDANÉ LZ HOCKEY

LZ Hockey bude v novém centru pravidelně pořádat minikempy zaměřené na detaily hry, ať už na ledové ploše, a nebo pomocí nové off ice počítačové aplikace Game intelligence, kterou již nyní využívají ke své přípravě hráči NHL . Zároveň také budeme vypisovat termíny pro různé varianty her a turnajů. Díky specifickému rozměru hřiště se totiž naučíte "prodat" všechny své dovednosti ve složitých zápasových situacích a především nastavíte svoji hlavu na řešení v maximální rychlosti.

PRONAJMUTÍ CENTRA PRO TÝMOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Centrum je vhodné také k pronajmutí týmového soustředění jako zpestření, ale především k  možnosti pracovat na větších dovednostních detailech hráčů. Díky nadstandartním tréninkovým podmínkám, klidu a skvělé přírodě v blízkosti Holoubkovského rybníka, zde najdete neomezené možnosti pro týmovou přípravu před novou sezonu. 

PRONAJMUTÍ LEDOVÉ PLOCHY PRO HOBÍKY

Chcete se bavit hokejem? Pak je hokejové centrum tou pravou zábavou i pro hobby hráče. Díky rozměru hrací plochy 10x15 metrů vám zaručujeme, že se s pukem budete potkávat hodně často a o krásné góly a dobrý pocit ze hry tak nebude nouze! Pro hobby hráče jsou vyčleněny večerní časy pondělí - pátek od 20:30 a 21:45, po domluvě se dá však čas i prodloužit.