Dlouhodobé rezervace: 792758849

16.ŘÍJNA 2021

ročníky 2013/14

pravidla turnaje

LZ skill center

organizace

slavnostní nástup

ceny pro vítěze

návaznost na turnaj

PRAVIDLA TURNAJE

ročníky 2013/14

startovné: 3750 kč / tým ( 750kč / hráč )

Soupiska: 4+1 ( 4 hráči do pole a 1 brankář )

Hra: 2+1 

Hrací systém: 4 týmy každý s každým ( vítězství 2 body/ remíza 1 bod/ prohra 0 bodů )

Hrací čas: 2x10 minut hrubého času (při vyhození puku, zranění a podobné prodlevě se čas zastaví )

Střídání: Střídání je nastaveno po 1 minutě a vždy se hází bule uprostřed ( z důvodu malé plochy by měl střídající hráč téměř vždy samostatný nájezd, proto se vždy na začátku střídání vhazuje )

Pravidla hry: Hraje se podle oficiálních pravidel ohledně faulů, zakázaná je hra do těla. Trestem je samostatný nájezd ( při nájezdu se zastavuje čas )

LZ SKILL CENTER

Ledová plocha o rozměrech 10x15 metrů donutí hráče k častým řešením situací 1-1, které jsou klíčové pro možnost stát se rozdílovým hráčem. Turnaje v LZ skill centru i díky speciálním podmínkám produkují nezapomenutelné akce, skvělé zákroky brankářů, ale především hodně zábavy a prostoru stát se lepším hráčem.

PŘESNOU ORGANIZACI ZAŠLEME TÝDEN PŘED STARTEM NA EMAIL

SLAVNOSTNÍ NÁSTUP A VYHLÁŠENÍ HVĚZD UTKÁNÍ

Mladí hráči se můžou těšit na slavnostní nástup před každým zápasem za doprovodu světelných efektů a stejně tak i vyhlášení hvězdy utkání ihned po skončení zápasu. Turnaj tak nabídne zážitek nejen v podobě samotné hry, ale i organizace kolem něj.

OCENĚNÍ VÍTĚZŮ

Již během turnaje hráči obdrží individuální ocenění za nejlepší hráče utkání. Při závěrečném slavnostním vyhlášení týmů se pak můžete těšit na předávání medailí.

DALŠÍ AKCE V LZ SKILL CENTRU

V LZ skill centru můžete svůj trénink nakombinovat pomocí dalších akcí od specializovaných kempů až po turnaje a ještě víc tak zapojit svoje nabyté dovednosti do hry a posunout tak svoje sebevědomí na vyšší úroveň.