Dlouhodobé rezervace: 792758849

LZ HOCKEY SKILL CENTER

HOLOUBKOV 

 

VÍTEJTE V MODERNÍM HOKEJOVÉM CENTRU LZ

WELCOME IN MODERN HOCKEY CENTER

LZ Skills center je jedno z nejmodernějších míst pro rozvoj hokejisty v ČR. Hala s ledovou plochou 15x10metrů, s tělocvičnou s umělým ledem, strečink zónou a koutkem pro relaxaci nabízí skvělé podmínky pro hokejový trénink a nejen to, rozhodli jsme se naše prostory nabídnout i Vám pro uspořádání nevšední firemní akce 🙂

Co pro vás máme připraveno:

Jednoho z našich profesionálních trenérů

Náš trenér vás provede celým hokejovým tréninkem - od tréninku na ledě, přes off ice a kondiční trénink, až po rolbování, které si můžete sami vyzkoušet a nebude chybět ani volná zábava na ledě. K dispozici jsou tréninkové pomůcky, hokejky, které si můžete u nás i zakoupit, a spousta doplňkových produktů.

Občerstvení

Přichystán pro vás bude švédský stůl, vámi zvolené nápoje, dále něco sladkého na zub, samozřejmě káva, kterou si můžete vychutnat z našeho kávovaru a také naše polička Iontových nápojů a proteinových tyčinek 🙂

Ubytování

Jako tečku za vaším večerem můžete využít krásný Resort Brdy, v 5km vzdáleném Mýtě, kde je vám k dispozici svoz a mnoho dalších služeb Resortu, proto neváhejte a podívejte se na odkaz:

Možnosti konání

Vzhledem ke každodenním tréninkům Vám pro akci nabízíme soboty od 16:00, popřípadě jiné dny v odpoledních hodinách po domluvě.

Cenový rozsah

Předpokládaný cenový rozsah je 8 000Kč-20 000Kč v závislosti na počtu osob a požadavcích.

Sponzoring

Vaši akci je možné uspořádat i v rámci sponzoringu a může tak začít naše spolupráce plná výhod 🙂 Budeme moc rádi, když se s námi budete podílet na našem rozvoji 🙂

LEDOVÁ PLOCHA

ICE RINK

Ledová plocha 10 x 15 metrů nabízí možnosti pro detailní rozvoj vašich dovedností. Stejně tak je ale skvělou přípravu pro řešení zápasových situací v maximálí rychlosti.

UMĚLÝ LED

OFF ICE

Součástí hokejové centra je také umělý plastický led, který se využívá pro off ice přípravu. Různě barevné desky nabízejí velké možosti tréninku, třeba i se speciální počítačovou aplikací LZ Game intelligence.

LZ SKILL CENTER SE NACHÁZÍ CCA 2KM OD DÁLNICE MEZI PLZNÍ A PRAHOU V ÚŽASNÉ PŘÍRODĚ HOLOUBKOVSKÉHO RYBNÍKA

LZ SKILL CENTER LOCATED 2KM FROM HIGHWAY BETWEEN PRAGUE AND PILSEN IN A GREAT NATURE OF HOLOUBKOV LAKE

 ŠATNA

LOCKER ROOM

Hokejové centrum je plně vybavené včetně toho nejzákladnějšího místa, kde začíná výkon v každém tréninku i zápase, a to je hokejová šatna se sociálním zařízením.

NÁKUPNÍ KOUTEK

SHOP CORNER

Součástí LZ skill centra se nachází i shop kde naleznete vše potřebné pro Vaši návštěvu od kávy, přes nutriční doplňky až po hokejové zboží.

NÁVŠTĚVNÍCI MOHOU SLEDOVAT CELÝ TRÉNINK V POHODLÍ A Z V.I.P. MÍST

YOU CAN WATCH WHOLE TRAINING FROM V.I.P. SEATS