LZ HOCKEY SKILL CENTER

VÍTEJTE V MODERNÍM HOKEJOVÉM CENTRU LZ

LZ Skills center je jedno z nejmodernějších míst pro rozvoj hokejisty v ČR. Hala s ledovou plochou 15x10metrů, s tělocvičnou s umělým ledem, strečink zónou a koutkem pro relaxaci nabízí skvělé podmínky pro hokejový trénink.


ledová plocha

Ledová plocha 10 x 15 mtrů nabízí možnosti pro detailní rozvoj vašich dovedností. Stejně tak je ale skvělou přípravu pro řešení zápasových situací v maximálí rychlosti.

tělocvična s umělým ledem

Součástí hokejové centra je také umělý plastický led, který se využívá pro off ice přípravu. Různě barevné desky nabízejí velké možosti tréninku, třeba i se speciální počítačovou aplikací LZ Game intelligence.

HOLOUBKOV 113

LZ skill center se nachází cca 2km od dálnice mezí Plzní a Prahou v úžasné přírodě Holoubkovského rybníka

Strečinková zóna

Důležitou součástí tréninků je i často opomíjená kloubní pohyblivost, která slouží především jako prevence proti zraněním. K dispozici je tak prostor s tatami, který bude sloužit přesně pro tyto účely.

 Relaxační zóna

K dispozici je také relaxační zóna se sezením u televize a s kávovarem, kde mohou hráči odpočívat mezi tréninky. Relaxační zónu však mohou využít i rodiče a udělat si tzv. " domácí " prostředí, zatímco jejich syn (dcera) zlepšuje svoji hru.

V.I.P. MÍSTA PRO SELDOVÁNÍ

Rodiče mohou sledovat celý trénink v pohodlí a teple z V.I.P. míst

šatna

Hokejové centrum je plně vybavené včetně toho nejzákladnějšího místa, kde začíná výkon v každém tréninku i zápase, a to je hokejová šatna.