Summer reservation 2024: 792758849

tři draftovaní hráči do NHL v roce 2022 z LZ Hockey

V roce 2022 byli z LZ skill centra draftováni hned 3 hráči do nejslavnější hokejové ligy světa NHL, jeden z nich dokonce v 1.kole v TOP 10.

DAVID JIŘÍČEK – Columbus blue jackets 6.MÍSTO

Největší želízko v ohni a zároveň jeden z nejtalentovanějších mladých hráčů celého Česka byl tažen už na 6.místě do Columbusu. S Davidem pracujeme dlouhodobě především na principech hry na modré čáře, tak aby dokázal přečíslovat soupeře a byl tak rozdílovým hráčem pro svůj klub.

DAVID ŠPAČEK – Minnesota Wild 153.MÍSTO

David špaček je podobným typem obránce jako David Jiříček se skvělou ofenzivní části hry. Jsme nadšení, že i zde můžeme být součástí jeho cesty do NHL v LZ skill centru.

JAKUB VONDRAŠ – Carolina Hurricanes 171.MÍSTO

Kuba zaznamenal velký progres na konci minulého roku, kde vychytal titul pro Plzeň v juniorské kategorii a jeho famózní výkony neunikly ani zástupcům z NHL. Carolina je tak velká odměna za jeho velkou dřinu a zároveň dalším skvělým počinem Jakuba Mika, který se v LZ skill centru stará o brankáře a o jeho znalosti se opírají také Jan Bednář ( Detroit ) a především Pavel Francouz – vítěz Stanley cupu s Coloradem.

Kdo bude další?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.