Summer reservation 2024: 792758849

ORGANIZACE TURNAJE LZ SKILL CENTER

ROČNÍK 2014 

ROZLOSOVÁNÍ DALŠÍ INFORMACE  

.Na začátku každého zápasu je nástup s českou hymnou, následně jsou hrány zápasy podle pravidel, která jsou předem připomenuta organizátorem. Po každém zápase jsou vyhlašováni nejlepší hráči či brankář zápasu je tedy potřeba počkat na ploše. Během turnaje jsou také obsaženy dovednostní soutěže, kde se hráči mohou měřit v rychlosti a střeleckých dovednostech. To vše i s výsledky týmů bude poté vyhlášeno na konci celého turnaje. Cílem turnaje je poskytnout hráčům co nejvíce zkušeností na malém prostoru a zažít si rychlost a schopnost reagovat, kterou poté můžou využít i na velkém prostoru. Těšíme se na vás. 

13:30-14:00 Praha - TBD

14:00-14:30 THC - LZ Fox 

14:45-15:15 Praha - THC

15:15-15:45 TBD - LZ Fox 

16:00-16:30 dovednostní soutěže 

16:45-17:15 Praha - LZ Fox 

17:15-17:45 TBD - THC 

18:00 vyhlášení

                                          

PRAVIDLA TURNAJE

Soupiska: 4+1 ( 4 hráči do pole a 1 brankář )                                                                           

Hra: 2+1 

Hrací systém: 

každý s každým 2x10 minut ( každá "desetiminutovka" se počítá jako samostatný zápas )

Hrací čas: 2x10 minut hrubého času (při vyhození puku, zranění a podobné prodlevě se čas zastaví )

Střídání: Střídání je nastaveno po 1 minutě a vždy se hází bule uprostřed ( z důvodu malé plochy by měl střídající hráč téměř vždy samostatný nájezd, proto se vždy na začátku střídání vhazuje )

Pravidla hry: Hraje se podle oficiálních pravidel ohledně faulů, zakázaná je hra do těla. Trestem je samostatný nájezd ( při nájezdu se zastavuje čas )

RULES OF TOURNAMENT

Roster: 4+1 ( 4 players and 1 goalie )                                                                            

Play: 2+1 

Game system: 

Every team play to eachother 2x10 minutes ( every "10 minutes" counts like a game )

Time play: 2x10 minutes

Shifts: One shift has 1 minute and then referee gave a signal by whistle 

Rules of game: We play by official rules of hockey association. Foul = penalty shot

LZ SKILL CENTER

Ledová plocha o rozměrech 10x15 metrů donutí hráče k častým řešením situací 1-1, které jsou klíčové pro možnost stát se rozdílovým hráčem. Turnaje v LZ skill centru i díky speciálním podmínkám produkují nezapomenutelné akce, skvělé zákroky brankářů, ale především hodně zábavy a prostoru stát se lepším hráčem.

SLAVNOSTNÍ NÁSTUP A VYHLÁŠENÍ HVĚZD UTKÁNÍ

Mladí hráči se můžou těšit na slavnostní nástup před každým zápasem za doprovodu světelných efektů a státní hymny a stejně tak i na vyhlášení hvězd utkání ihned po skončení zápasu. Turnaj tak nabídne zážitek nejen v podobě samotné hry, ale i organizace kolem něj.

OCENĚNÍ VÍTĚZŮ

Již během turnaje hráči obdrží individuální ocenění za nejlepší hráče utkání. Při závěrečném slavnostním vyhlášení týmů se pak můžete těšit na předávání medailí a ocenění výherců dovednostních soutěží.

DALŠÍ AKCE V LZ SKILL CENTRU

V LZ skill centru můžete svůj trénink nakombinovat pomocí dalších akcí od specializovaných kempů až po turnaje a ještě víc tak zapojit svoje nabyté dovednosti do hry a posunout tak svoje sebevědomí na vyšší úroveň.