PRAVIDLA TURNAJE

Soupiska: 6+1 ( 6 hráčů do pole a 1 brankář )

Hra: 3+1

Hrací systém:

každý s každým 2x10 minut ( každá "desetiminutovka" se počítá jako samostatný zápas )

Hrací čas: 2x10 minut hrubého času (při vyhození puku, zranění a podobné prodlevě se čas zastaví )

Střídání: Střídání je nastaveno po 1 minutě

Pravidla hry: Hraje se podle oficiálních pravidel ohledně faulů, zakázaná je hra do těla. Trestem je samostatný nájezd ( při nájezdu se zastavuje čas )

RULES OF TOURNAMENT

Roster: 6+1 ( 6 players and 1 goalie )

Play: 3+1

Game system:

Every team play to eachother 2x10 minutes ( every "10 minutes" counts like a game )

Time play: 2x10 minutes

Shifts: One shift has 1 minute

Rules of game: We play by official rules of hockey association. Foul = penalty shot

PLATBA / PAYMANT

Platba musí být zaplacena nejpozději tři dny před turnajem. Při odhlášení tří a méně dnů před turnajem,bude navrácena pouze polovina platby.

Payment must be made no later than three days before the turnaments.If you cancel three or less days before the turnament,only half of the payment will be returned.

BENDERS aréna

Ledová plocha o rozměru 300m2 donutí hráče k častým řešením situací 1-1, které jsou klíčové pro možnost stát se rozdílovým hráčem. Turnaj díky speciálním podmínkám produkují nezapomenutelné akce, skvělé zákroky brankářů, ale především hodně zábavy a prostoru stát se lepším hráčem.

PŘESNOU ORGANIZACI ZAŠLEME TÝDEN PŘED STARTEM

SLAVNOSTNÍ NÁSTUP A VYHLÁŠENÍ HVĚZD UTKÁNÍ

Mladí hráči se můžou těšit na slavnostní nástup před každým zápasem za doprovodu světelných efektů a státní hymny a stejně tak i na vyhlášení hvězd utkání ihned po skončení zápasu. Turnaj tak nabídne zážitek nejen v podobě samotné hry, ale i organizace kolem něj.

OCENĚNÍ VÍTĚZŮ

Již během turnaje hráči obdrží individuální ocenění za nejlepší hráče utkání. Při závěrečném slavnostním vyhlášení týmů se pak můžete těšit na předávání medailí a ocenění výherců dovednostních soutěží.

DALŠÍ AKCE V LZ SKILL CENTRU

V LZ skill centru můžete svůj trénink nakombinovat pomocí dalších akcí od specializovaných kempů až po turnaje a ještě víc tak zapojit svoje nabyté dovednosti do hry a posunout tak svoje sebevědomí na vyšší úroveň.